TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tek Yürek Projesi Kapsamında Fidan Dikme Etkinliği Gerçekleştirildi

Tek Yürek Projesi Kapsamında Fidan Dikme Etkinliği Gerçekleştirildi

Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan Tek Yürek Projesi kapsamında, Şehit Birol Yavuz Ortaokulu bahçesine 20 adet fidan dikimi yapıldı. 

 Orman Haftası etkinlikleri kapsamında  dikimleri gerçekleştirilen fidanlar  okulumuza adını veren Şehit Özel Harekat Polisi Birol Yavuz anısına dikildi.

Okul idarecileri, öğretmen ve öğrencileri ile proje koordinatörlerinin katıldığı etkinlikte, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni  dua etti.

 Duada "Allah´ım bizleri diktiğimiz bu fidanların faydası ile faydalandır, zararından uzak eyle, bizi nimetlerine şükredenlerden eyle. Allah´ım 15 Temmuz gecesi bizleri büyük bir felaketten kurtarmak için şehit düşen tüm şehitlerimize ve bilhassa okulumuza adını veren şehidimiz Birol YAVUZ´a rahmetinle muamele eyle. Diktiğimiz bu fidandan insanlar faydalandıkça sen şehidimizin rütbesini artır." diyen öğretmenimize tüm öğrencilerimiz amin diyerek eşlik ettiler ve fidanlara can suyu vererek dikim işlemlerini tamamladılar.

 

 

29-03-201729-03-201729-03-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.