TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tek Yürek Projesi Kapsamında “Milli Birlik ve Beraberlik” Temalı Serbest Kürsü Etkinliği Gerçekleştirildi

Tek Yürek Projesi Kapsamında “Milli Birlik ve Beraberlik” Temalı Serbest Kürsü Etkinliği Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün tarafından yürütülen "Tek Yürek" projesi kapsamında "Birlik ve Beraberlik, Birlikte Yaşamak " temalı serbest kürsü etkinliklerinin ilki Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde gerçekleştirildi. Proje koordinatörü Ar-Ge birim çalışanı Mehmet Akif BİRCAN´ın tanıtımını yaptığı programa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa ERARSLAN ve Şube Müdürümüz Fikri DEMİR katıldılar. Kürsüde konuşan Mustafa ERARSLAN, "Ülkenin birlik beraberliğinin korunmasında gençlere,  genç annelere düşen büyük görevler var. Biz bir bütünüz. Çanakkale ve 15 Temmuz ruhunun daima diri tutulması gerekiyor. Üreten gençlik olmamız , manevi değerlerimize daha fazla sahip çıkan gençlik olmalıyız. " dedi.

 

Saat 10:30 da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan ve 40´ar dakikalık sürelerle 4 grup halinde uygulanan ve saat 15:00 te sona eren serbest kürsü etkinliğinde, konuşma yapan öğretmenlerimize öğrencilerimize teşekkür ederiz. 

 

31-10-201631-10-201631-10-201631-10-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.