TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOBB'DAN TOKATLI ÖĞRENCİLERE TABLET DESTEĞİ

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dr. Ali Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali'yi ziyaret etti.
TOBB'DAN TOKATLI ÖĞRENCİLERE TABLET DESTEĞİ

Ziyarette, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından uzaktan eğitime erişemeyen öğrencilere dağıtılacak olan tabletler, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali'ye teslim edildi.

Uzaktan eğitime erişim imkanı bulamayan öğrencilere destek olmak amacıyla Tokat'ta 400 adet tablet dağıtılacağını belirten TSO Başkanı Sayın Dr. Ali Çelik; "Bu zor günlerde çocuklarımızın her zaman yanındayız. Uzaktan eğitime erişimde sorun yaşan ya da uzaktan eğitime erişemeyen öğrencilerimiz için TOBB ailesi olarak 400 adet tablet aldık ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim ettik. Bu tabletlerle öğrencilerimiz eğitimlerinden, derslerinden geri kalmayacak. Tüm öğrencilerimize derslerinde başarılar diliyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, katkılarından dolayı Çelik'e teşekkürlerini sundu.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.