TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOGÜ VE TOKAT MEM İŞ BİRLİĞİ İLE DİL OKULU PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Merkezi (TOGÜ KARMER) Müdürü Doç. Dr. Doğan BOZDOĞAN, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdem KANIŞLI, Sürekli Eğitim Merkezi (TOGÜSEM) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sertan TALAS ve Türkçe Öğretim Merkezi (TÖMER) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed AVŞAR Tokat İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ'yi ziyaret etti.
TOGÜ VE TOKAT MEM İŞ BİRLİĞİ İLE DİL OKULU PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR

Küreselleşmenin nihai sonucu olarak yabancı dilin zorunlu olduğu bir çağda dil eğitiminin önemine vurgu yapılan görüşmede, Tokat özelinde yapılacak olan "Dil Okulu" projesi hakkında planlamalar yapıldı.

Hedef kitlesinin okul öncesinden orta öğretime kadar genişletildiği projede, öğrenciler kurulacak olan "Dil Atölyeleri" ve belirlenecek okullarda, alanında uzman eğitimcilerle buluşturulacak. Dil öğreniminin sevdirilmesi ve herkesin bundan faydalanması hedefiyle oluşturulan projeden duyduğu memnuniyeti belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ söz konusu proje için desteklerinin tam olduğunu belirtti.

KARMER Müdürü Doç. Dr. Doğan BOZDOĞAN bu ve benzer projeler çerçevesinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi geneli ve KARMER özelinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle ortak hareket etme noktasındaki memnuniyetini dile getirdi.

TÖMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed AVŞAR'ın detaylarını anlattığı proje, Tokat için bir ilk olup "Bir Dil Daha" sloganıyla hayata geçirilecek.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.