TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat Belediye Plevnespor Voleybol Takımı Sporcuları Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi

Tokat Belediye Plevnespor Voleybol Takımı Sporcuları Öğrencilerimizle Bir Araya  Geldi

Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan “Okulumda; Spor, Müzik, Halk Oyunları” projesi kapsamında “Kariyer Günleri” etkinliği düzenlendi. Proje kapsamında düzenlenen etkinliğin ilk konukları Tokat Belediye Plevnespor Voleybol takımı  oyuncuları ve yardımcı antrenörleri oldu. Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi Konferans Salonunda  düzenlenen etkinliğe  Tokat Spor Lisesi, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, , İMKB Sosyal Bilimler Lisesi, Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi ve  Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  öğrencileri katıldı.

 

Kariyer günleri kapsamında sporcularımız kendilerini tanıttıktan sonra öğrencilerimizle samimi bir söyleşi yaptılar. Bu söyleşide; spora başlama hikayelerine, sporun kazanımlarına, neden voleybolu tercih ettiklerine ve Tokat ilinde profesyonel bir voleybol takımı olmasının şehrimize ve öğrencilerimize olan katkılarına dair düşüncelerini paylaştılar. Soru-cevap kısmında ise öğrencilerimiz kendilerine voleybol branşı ve spor hakkında sorular sordular. Sporcularımız öğrencilerimizden gelen; okulda oynanmakta olan voleybol maçını birlikte izleme teklifini geri çevirmeyerek maçlarını izlemeye gittiler. Söyleşi bitiminde öğrencilerimiz sporcularla birebir konuşma ve fotoğraf çektirme imkanı buldular.

 

22-12-201622-12-201622-12-201622-12-201622-12-201622-12-201622-12-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.