TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat Defterdarlığı’nda Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

Tokat Defterdarlığı’nda Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Birimi İlimizdeki kurum ve kuruluşları ziyaret ederek Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi vermek, Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğümüz tarafından açılan kurslarımızı tanıtmak, kurumlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini belirlemek, ve ortak hareket edebilme alanlarımızı geliştirmek üzere kurum ziyaretleri yapmaktadır.

          Bilgilendirme toplantıları kapsamında Tokat Defterdarlığı ziyaret edilerek Hayat Boyu Öğrenme Faaliyetleri hakkında kurum çalışanlarına bilgilendirme yapıldı. Tokat Defterdarlığı toplantı salonunda yapılan toplantıya Tokat Defterdarı Musa AVCU ve İl Milli Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürümüz Şinasi PERÇİN, Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürü Yunis YAZICI, Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdür Yardımcısı Fatih DUMAN ve kurum çalışanları katıldı. Yapılan bilgilendirme toplantısının ardından İl Milli Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürümüz Şinasi PERÇİN katılımcılara teşekkürlerini iletti ve sorularını yanıtladı. Hayat Boyu Öğrenme konusunda, işbirliği içerisinde ortak çalışmalar yapılmasına karar verildi.

 

22-12-201522-12-201522-12-201522-12-2015

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.