TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal ÖZDİLEK “Z Kütüphane’de” Öğrencilerimizle Buluştu

 Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal ÖZDİLEK “Z Kütüphane’de” Öğrencilerimizle Buluştu

Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Okullu Okulsuz Okuyoruz” projesi kapsamında, öğrencilerimizin İlimizdeki gazeteci ve yazarlar ile buluşmalarının bu haftaki konuğu Tokat Haber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve aynı zamanda Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal ÖZDİLEK oldu. Gazeteci Kemal ÖZDİLEK İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kültür ve Edebiyat Kolu öğrencileri oldu.

 

Kültür ve Edebiyat Kolu öğrencileri ile sohbet tadında gerçekleşen buluşmada Kemal ÖZDİLEK Tokat’ta gazeteci olmanın faydalarını, mesleğinin inceliklerini, gazeteci olmayı düşünen öğrencilerimiz için gazetecilikte onları neyin beklediğini, başarılı bir gazeteci nasıl olunur konularında öğrencilerimize bilgiler verdi. Kemal ÖZDİLEK’i öğrencilerimizle buluşmasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah GÜRBÜZ, Şube Müdürü Murat AĞAR, Tokat Haber Gazetesi Yayın Danışmanı ve Başyazarı Cemal İNCESOYLUER, Tokat Haber Gazetesi yazarları Sırrı SÜRER ve Mihriban KOÇAKER’de eşlik ettiler.

 

06-01-201606-01-201606-01-201606-01-201606-01-201606-01-2016

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.