TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat Güzel Sanatlar Lisesi Yıl Sonu Konseri Etkinliğini Gerçekleştirdi

Tokat Güzel Sanatlar Lisesi Yıl Sonu  Konseri Etkinliğini Gerçekleştirdi

            Tokat Güzel Sanatlar Lisesi 2016/2017 Eğitim-Öğretim Yılı  Akademik Yıl Sonu Konseri 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı´nda gerçekleştirildi.

            Konsere Valimiz Sayın Cevdet CAN, İl Emniyet Müdürü Göksel TOPALOĞLU, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet ARIKAN, İl  Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Mustafa ERARSLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız  Abdullah TAŞTAN ve Abdullah GÜRBÜZ, Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman SARGUT, okul idarecileri  öğretmenler, öğrenciler  ve davetliler katıldılar.    

            Konserin açılış konuşmasını yapan okul müdürü Yusuf DURSUN okulun iş ve işleyişi hakkında kısa bilgiler vererek, katılımcılara programı onurlandırdıklarından dolayı teşekkür etti.  İki bölümden oluşan akademik konserin ilk bölümünde çok sesli koro ve okul orkestrası  ikinci bölümünde ise halk müziği solo ve koro görev aldı. Konserde davetliler tam anlamıyla bir müzik  ziyafeti yaşadılar. 

 

10-05-201710-05-201710-05-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.