TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

          İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Birimimiz İlimizdeki kurum ve kuruluşları ziyaret ederek Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi vermek, kurumlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini belirlemek, ortak hareket edebilme alanlarımızı geliştirmek üzere kurum ziyaretleri yapmaktadır.

          07 Mayıs 2015 tarihinde saat 10:00’da Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda, Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürümüz Yunis YAZICI ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa AYPAR başkanlığında yapılan bilgilendirme toplantısının ardından Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcımız Fatih DUMAN ve 0-18 Yaş Aile Eğitimi Formatör Öğretmeni Serap ŞAHİN katılımcıların sorularını yanıtladı. Hayat Boyu Öğrenme konusunda, işbirliği içerisinde ortak çalışmalar yapılmasına karar verildi.

 

i

iii

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.