TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü Geleneği Bozmadı Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde Zirveyi Kimseye Kaptırmadı

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü Geleneği Bozmadı Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde Zirveyi Kimseye Kaptırmadı

Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında  "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında 3357 başvuru alınmış ve ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından saha ziyaretine kalma başarısı gösteren kurumlar belirlenmiştir.

Müdürlüğümüz ve kurumlarımız bu süreçte 189 çalışma en fazla saha ziyaretine kalan il olmuştur. Gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin ardından 106 çalışma bölgesi ile bölgesel ödül almaya layık görülmüştür. Batı Karadeniz bölgesi olarak; bölgeye kalan 20 projeden 13’ü proje ilimize aittir                                                                                   

Bölgesel anlamdaki 20  projeden 13 proje ile   ödül almaya hak kazanan ve Türkiye genelinde en çok ödüle layık görülen Tokat eğitim camiası büyük bir başarıya imza atmıştır.                                                                               

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz “Hayata hazır, sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirmek için; yenilikçi uygulamalarla üreten bir eğitim birlikteliği” vizyonu, planlı ve yenilikçi anlayışla eğitim öğretimde fark yaratmaya devam etmektedir.

 

06-10-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.