TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Okul/Kurumları Olarak Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde (2017-2018) Yine Büyük Başarı

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Okul/Kurumları Olarak  Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde (2017-2018) Yine  Büyük Başarı

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Okul/Kurumları Olarak  Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde (2017-2018) Yine  Büyük Başarı

Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve yenilikçi uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2017-2018 eğitim öğretim yılında 6.sı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında 4841 başvuru alınmış 150 çalışma saha ziyaretine kalmıştı. Bakanlık değerlendiricileri tarafından yapılan değerlendirmelere sonucu saha ziyaretine kalan projelerden 62 proje bölge, 15 proje final ödülü almaya layık görülmüştür. İlimiz ile birlike Samsun,Çankırı,Çorum, Amasya, Bartın,Sinop,Kastamonu, Karabük, Zonguldak illerinin bulunduğu Batı Karadeniz Bölgesinde toplam 12 projeden 6 proje ilimiz okul ve kurumlarına ait olup;  bölgede en fazla ödül alan il olmuştur.

Bütün illerin dahil olduğu final sonucunda ise 15 projeden 3 proje ile Müdürlüğümüz ve okul/kurumları ödül alarak ulusal anlamda da yine en fazla ödül alan il olmuştur.

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Okul/Kurumlarında Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde (2017-2018)  BÖLGESEL ÖDÜLE layık görülen 12 çalışmadan 6 çalışma ilimize ait olarak müdürlüğümüz ve okul/kurumlarımıza ait projeler Batı Karadeniz Bölgesinde 1. olmuştur.


KURUM BİLGİLERİ ÇALIŞMA BİLGİLERİ
İl İlçe Kurum Adı Çalışma Türü Çalışma Adı
Tokat Merkez İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kurumsal Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz
Tokat Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kurumsal Koçum Benim TV
Tokat Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kurumsal Bilim Park
Tokat Erbaa Yunus Emre Ortaokulu Kurumsal Kurum Yönetim Sistemi
Tokat Erbaa Erbaa Merkez Anadolu Lisesi Kurumsal Bir Kelime, Bir Oyun = Bir Kütüphane
Tokat Artova Gazipaşa Ortaokulu Bireysel Hareket Et Sağlıklı Yaşa

 

 

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kurumları Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde (2017-2018) BAKANLIK ÖDÜLÜ almaya layık görülen 15 çalışmadan 3 çalışma ilimize ait olarak müdürlüğümüz ve okul/kurumlarımıza ait projeler Türkiye 1.si olmuştur.


KURUM BİLGİLERİ ÇALIŞMA BİLGİLERİ
Tokat Merkez İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kurumsal Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz
Tokat Erbaa Erbaa Merkez Anadolu Lisesi Kurumsal Bir Kelime, Bir Oyun = Bir Kütüphane
Tokat Erbaa Yunus Emre Ortaokulu Kurumsal Kurum Yönetim Sistemi

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.