TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat İl Müftülüğü Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

Tokat İl Müftülüğü Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

          İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Birimimiz İlimizdeki kurum ve kuruluşları ziyaret ederek Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi vermek, Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğümüz tarafından açılan kurslarımızı tanıtmak, kurumlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini belirlemek, ortak hareket edebilme alanlarımızı geliştirmek üzere kurum ziyaretleri yapmaktadır.

          04 Haziran 2015 tarihinde saat 10:00’da Tokat İl Müftülüğü toplantı salonunda, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Menderes KAYA, İl Müftü Yardımcısı Selehattin ŞANVER başkanlığında Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı Fatih DUMAN ve 0-18 Yaş Aile Eğitimi Formatör Öğretmeni Serap ŞAHİN yapılan bilgilendirme toplantısının ardından katılımcıların sorularını yanıtladı. Hayat Boyu Öğrenme konusunda, işbirliği içerisinde ortak çalışmalar yapılmasına karar verildi.

 

mm

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.