TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat Orman İşletme Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

Tokat Orman İşletme Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Konulu Bilgilendirme Toplantısı

 

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Birimimiz İlimizdeki kurum ve kuruluşları ziyaret ederek Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi vermek, Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğümüz tarafından açılan kurslarımızı tanıtmak, kurumlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini belirlemek, ortak hareket edebilme alanlarımızı geliştirmek üzere kurum ziyaretleri yapmaktadır.

          28 Mayıs 2015 tarihinde saat 10:00’da Tokat Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda, Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürümüz Yunis YAZICI ve Orman İşletme Müdürü Ali ŞEN başkanlığında Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcımız Fatih DUMAN ve 0-18 Yaş Aile Eğitimi Formatör Öğretmeni Serap ŞAHİN yapılan bilgilendirme toplantısının ardından katılımcıların sorularını yanıtladı. Hayat Boyu Öğrenme konusunda, işbirliği içerisinde ortak çalışmalar yapılmasına karar verildi.

 

..

....

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.