TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat Rehberlik Ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı

Tokat Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu 2020-2021 eğitim-öğretim yılı Eylül ayı toplantısı Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler Okulu konferans salonunda, Özel Eğitim ve Rehberlikten Sorumlu Şube Müdürümüz Mehmet Ali Adsan başkanlığında toplandı.
Tokat Rehberlik Ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı

Toplantıya Özel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürleri, Tokat Merkez, Erbaa, Niksar ve Turhal Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürleri, Rehberlik Hizmetleri Bölüm Başkanları, Okul Müdürleri, Rehber Öğretmenler katıldı.

Toplantıda, bakanlığımızın Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri alanına yönelik belirlediği "Psikolojik Sağlamlık ve Bilinçli Teknoloji Kullanımı" genel hedefleri hakkında bilgilendirme yapıldı.

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu tarafından Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumlarımızda 2020-2021 eğitim öğretim yılında uygulanmak üzere "Hedef Belirleme" ve "Okul Başarısını Artırma" hedefleri, yerel hedef olarak belirlendi.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.