TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOKAT'TA EBA DESTEK NOKTASI FAALİYETE GİRDİ

Tokat'ta öğrencilere uzaktan eğitim erişimi sağlamak amacıyla Bedestenlioğlu İlkokulunda EBA Destek Noktası faaliyete girdi. EBA Destek Noktalarının tanıtımını, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk,  canlı yayınla okullara bağlanarak gerçekleştirdi. Bakan Selçuk, program tanıtımında öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti. Bedestenlioğlu İlkokulunda faaliyete geçen EBA Destek Noktasının açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali de katıldı.
TOKAT'TA EBA DESTEK NOKTASI FAALİYETE GİRDİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali canlı yayın sonrası konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce uzaktan eğitim erişimine giriş imkanı olmayan ya da giriş yapmakta zorlanan öğrenciler için Bakanlığımızın talimatlarıyla EBA Destek Noktası kuruldu. Bu destek noktamızı çocuklarımız dönüşümlü olacak kullanabilecekler. Bu sayede öğrencilerimiz internet imkanından rahatlıkla faydalanabilecekler." dedi.

Canlı yayınla EBA Destek Noktalarına bağlanan Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk ise; "Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için belirli illerde EBA Destek Noktaları oluşturduk. Bu sayede teknik donanıma ihtiyacı olan öğretmen ve öğrencilerimizin ihtiyaçları karşılanmış olacak." dedi.

Tanıtım programının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali, EBA Destek Noktasından faydalanan öğrencilerle sohbet etti.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.