TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat'ta, İmam Hatip Okulları Yöneticilerine Yönelik Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) Düzenlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde Tokat'ta İmam hatip okulları yöneticilerine yönelik İmam hatip okulları yöneticilerinin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) gerçekleştirildi.
Tokat'ta, İmam Hatip Okulları Yöneticilerine Yönelik Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) Düzenlendi.

Yönetici Gelişim Programı Ekim ayı faaliyeti, Covid-19 salgını dolayısıyla online olarak gerçekleştirildi. Programa Şube Müdürümüz Fehmi Tutkun, ilimiz geneli tüm İmam hatip okulları idarecileri ile çok programlı Anadolu lise müdürleri katıldı. Programda Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Rehberlik Öğretmeni Aydın Üstün tarafından "Covid-19 sürecinde eğitim-öğretimi etkileyen güncel sorunlar Uzaktan eğitim sürecinde meslektaş dayanışması, ruhsal ve fiziksel sağlığın korunması." ve "Uzaktan eğitim sürecinde öğretmen ve velilerle işbirliği, öğrenci ve veli motivasyonu Uzaktan eğitim sürecinde eğitime erişim imkânlarının geliştirilmesi." konulu konferans düzenlendi.

 

10-11-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.