TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat'ta, İmam Hatip Okulları Yöneticilerine Yönelik Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) Düzenlendi

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde Tokat'ta imam hatip okulları yöneticilerine yönelik imam hatip okulları yöneticilerinin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Aralık ayı Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) düzenlendi.
Tokat'ta, İmam Hatip Okulları Yöneticilerine Yönelik Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) Düzenlendi

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde imam hatip okulları yöneticilerinin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Aralık ayı Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) gerçekleştirildi.

Yönetici Gelişim Programı Aralık ayı faaliyeti, Covid-19 salgını dolayısıyla  22/12/2020 tarihinde saat 14.00'de online olarak gerçekleştirildi. Programa Şube Müdürümüz Fehmi Tutkun, İlimiz geneli tüm İmam hatip okulları yöneticileri ile İmam hatip programı uygulayan çok programlı Anadolu lise müdürleri katıldı.

Aralık ayı faaliyeti kapsamında; Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin tarafından "İmam hatip okullarının toplumsal algısı, algı yönetimi, kurumsal imaj yönetimi ve okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar, dijital okul portfolyosu oluşturma, okul web sayfasının ve sosyal medyasının yönetimi." konulu konferans düzenlendi.

23-12-202023-12-202023-12-202023-12-202023-12-2020

Yeşilırmak Mah. Mehmet Şahin Bulvarı No38 TOKAT - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.