TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOKAT'TAN TÜRKİYE'YE EĞİTİM DESTEĞİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan web tv stüdyolarında oluşturulan ders içerikleri EBA tarafından yayımlanıyor. Son teknolojiyle donatılan stüdyoda birbirinden farklı tekniklerle oluşturulan nitelikli ders içerikleri hem ildeki öğrencilerin eğitimine destek veriyor hem de EBA aracılığıyla ülke geneline yayılıyor. 
TOKAT'TAN TÜRKİYE'YE EĞİTİM DESTEĞİ

Spor Liseleri, meslek liseleri için hazırlanan 15 farklı derste haftalık 30 ders EBA için hazırlanıyor. Tamamen Tokat'taki öğretmenlerin anlatımıyla hazırlanan ders içerikleri kalitesi ve farklı üsluplarıyla göz dolduruyor. Ses, ışık, materyal ve anlatım yöntemlerindeki farklılık ve titizlikle öğrenciler için hem etkili hem de eğlenceli eğitim içeriği olarak ortaya çıkıyor. 

Türkiye'nin bütün illerinden eğitimciler ve öğrencilerin takdirlerini toplayan ders içerikleri birçok ile de örnek oluyor.  

Eğitim Tokat Stüdyolarında ayrıca tüm sınıf düzeylerinde müfredata uygun ders içerikleri, Etüt Tokat projesi kapsamında lise ve üniversite sınavları için hazırlık dersleri, canlı soru çözümleri, etkinlikler oluşturulurken diğer taraftan kültür ve sanat programlarıyla dolu dolu yayınlar yapılıyor. ?Canlı bağlantılarla toplantılar, birçok uzmanın konuk edildiği canlı yayınlar, Anadolu Masalları, Hacivat-Karagöz gösterileri, çizgi filmler, yarışmalar, şiir programları, konserler ve ülke geneline yayılan müzik programları ildeki eğitim hayatına hareketlilik katıyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali: "Vizyoner bir ekibin inanç, aşk ve fedakârlıkla yürüttüğü süreçte ilimiz adına gurur verici sonuçları görmekten dolayı çok mutluyuz. Daha büyük ve kapsamlı çalışmaların art arda geleceğine eminiz. Uzaktan eğitimde Tokat bir marka olmanın eşiğindedir. Öğrencilerimizin hayatına dokunacak nitelikli çalışmaların titizlikle takip edilmesini bekliyoruz. Öğrencilerimizi bu faydalı, etkili ve güzel Eğitim Tokat Web Tv dünyasıyla tanıştırmak yetişkinlerin sorumluluğudur. Her öğrencimiz bu güzellikten faydalanabilmelidir." dedi.

25-12-202025-12-202025-12-202025-12-202025-12-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.