TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

     Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi konferans salonunda TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürü Murat AĞAR başkanlığında yapılan toplantıya, Ar-Ge biriminden Nurhan DEMİRHAN SERİNKEN, Merkez lise TÜBİTAK koordinatörleri, ilçe koordinatörleri ve okul idarecilerinin katıldı. Katılımcılara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimi Şube Müdürü Murat AĞAR ve Ar-Ge biriminden Nurhan DEMİRHAN SERİNKEN; yarışmanın detayları ve araştırma projesi yazımı ile ilgili bilgiler verildi. 

Ortaöğretime devam etmekte olan öğrencileri temel ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve bilimsel gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla TÜBİTAK-Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığınca Bilgisayar, Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik, Coğrafya, Psikoloji, Sosyoloji, Tarih ve Türk Dili ve Edebiyatı dallarında ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI düzenlenmektedir. Bu yıl 47.’si düzenlenecektir.

 

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.