TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Tokat Günleri Programı Düzenlendi

TÜBİTAK Tokat Günleri Programı Düzenlendi

 TÜBİTAK Tokat Günleri Programı çerçevesinde İlimize gelen TÜBİTAK TEYDEB Başkanı Süleyman Hilmi YAVUZ, TÜBİTAK Bilim ve Toplum Daire Başkanı Dr. Ahmet ULUDAĞ, TÜBİTAK Popüler Bilim Dergileri Müdürü Duran AKÇA, Medipol  Üniversitesi Müh. Fakültesi Dekanı Prof Dr. Hüseyin ARSLAN, Medipol Üniversitesi   Uluslararası Tıp Fakültesi Dekanı Ahmet Zeki ŞENGİL ve Tokat Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü  Halil İbrahim YÜKSEL 08.01.2015 saat 09:00’ da İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Ülkemizin gelişim aşamalarının her bölümüne ciddi Ar-Ge katkısı sunan TÜBİTAK’ın değerli yönetim ekibini ve kıymetli hocalarımızı  Müdürlüğümüzde görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

Programın 2. Bölümü saat 10:00’ da, 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayında Valimiz Cevdet CAN, Garnizon Komutanı  Tuğgeneral Hacı İLBAŞ, Belediye Başkanımız Av. Eyüp EROĞLU, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Mustafa ŞAHİN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep GÖKÇE, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Tokat Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Halil İbrahim YÜKSEL, idareci, öğretmen ve ortaöğretim okullarında okuyan öğrencilerimizin katılımları ile gerçekleşti.

  TÜBİTAK Tokat Günleri Programı çerçevesinde gerçekleşen ve ilgi ile takip edilen “Geleceğin Bilim Dünyasında ve Türkiye’sinde Gençliğin Yeri”  konulu sunumu Medipol  Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof Dr. Hüseyin ARSLAN, Medipol Üniversitesi   Uluslararası Tıp Fakültesi Dekanı Ahmet Zeki ŞENGİL yaptılar.

 

TÜBİTAKTÜBİTAKTÜBİTAKTÜBİTAKTÜBİTAKTÜBİTAKTÜBİTAK

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.