TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ülkü İlkokulu’nda Okuma Etkinliği Yapıldı

    “Okullu Okulsuz Okuyoruz” Projesi kapsamında Ülkü İlkokulu’nda okuma etkinliği düzenlendi.     “Okullu Okulsuz Okuyoruz” Projesi kapsamında Ülkü İlkokulu’nda okuma etkinliği düzenlendi.  
Ülkü İlkokulu’nda Okuma Etkinliği Yapıldı

          Müdürlüğümüzce yürütülen ve İlimiz genelinde okuma eylemini herkes için kalıcı ve düzenli olarak devam eden, sürdürülebilir bir alışkanlık haline getirmek, okumanın bireye ve topluma sağladığı yararların benimsenmesi ve içselleştirilmesi yönünde katkı sağlamak, konuyla ilgili farkındalık oluşturmayı amaçlayan proje kapsamında her hafta bir okulda İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri, proje koordinatörleri, velilerin, okul idarecileri, öğretmenlerin ve öğrencilerin katılımları ile okuma etkinlikleri  düzenlenmektedir. “Okullu Okulsuz Okuyoruz” Projesi kapsamındaki okuma etkinliği bu hafta Ülkü İlkokulu’nda yapıldı. Etkinliğe Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birim Sorumlusu Levent ÖZİL, Proje Koordinatörü Murat URFALIOĞLU, okul idarecileri ve öğretmenleri, öğrenciler ile velileri katıldı.

 

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.