TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uluslararası Robot Yarışmasında Ülkemizi Temsil Edecek Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı Ziyaret Etti

Uluslararası Robot Yarışmasında Ülkemizi Temsil Edecek Öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nün özel davetlisi olarak 4-5  Haziran 2016 tarihlerinde İzmir’de yapılan Dünyamızdaki çöplerin azaltılması ve dönüşümü temalı Dünya Robot Olimpiyatları (WRO) açık klasman Türkiye finallerinde Türkiye ikincisi olan Zile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Ahmet OLGUN ve Müslüm ÇAĞLAR “Kapaktan Flamente” adlı projeleri ile Ülkemizi 25-27 Kasım 2016 tarihleri arasında Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde düzenlenecek olan Uluslararası Robot Olimpiyatları’nda Ülkemizi temsil edeceklerdir.

 

Başarılı öğrencilerimiz Uluslararası Robot Olimpiyatları öncesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’yı ziyaret ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI öğrencilerimizi Türkiye İkincisi olmalarından dolayı tebrik ederek, Hindistan’da düzenlenecek olan Uluslararası Robot Olimpiyatlarında başarılar diledi.

 

20-09-201620-09-2016

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.