TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Umutlar Çiçek Açsın” Proje Etkinlikleri Sona Erdi

“Umutlar Çiçek Açsın”  Proje Etkinlikleri Sona Erdi

 

       Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Umutlar Çiçek Açsın” projesi kapsamında son misafirlerimiz Semerci İlkokulu 4/B sınıfı oldu. Bir hafta boyunca Tokat Merkezine gelen öğrenciler, öğleye kadar İbni Kemal İlkokulu´nda derse girip, öğleden sonra sosyal kültürel faaliyetlere katıldılar.

       Öğrenciler Hafta boyunca Novada oyun salonu etkinliği, müze ziyaretleri, Taşhan’ı gezme, sinema izleme, kütüphanede okuma saati gibi birçok faaliyet yaptılar. Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nü de ziyaret eden öğrenciler, Gaziosmanpaşa Stadyumu ve Hüseyin Akbaş Kapalı Spor salonu´nu da gördüler. Projenin son grubu da dolu dolu geçirdikleri bir haftanın sonunda çok mutlu oldular ve geçirdikleri güzel anlar için emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

 

Umutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek Açsın

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.