TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Umutlar Çiçek Açsın”

“Umutlar Çiçek Açsın”

 

      Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Umutlar Çiçek Açsın” projesinin bu kez misafirleri Semerci Ortaokulu 8/B sınıfı öğrencileri idi. Öğrenciler bir hafta boyunca Karşıyaka Ortaokulu’nda derslere girip ardından sosyal kültürel faaliyetlere katıldılar. İlk gün Karşıyaka Ortaokulu’nda derslere giren öğrencilerimiz daha sonra müzeleri ve Taşhan’ı ziyaret ederek mutlu bir şekilde evlerine döndüler.

       İkinci gün Novada’ da oyun salonu etkinliğin’ de  bowling oynayıp, 7D film  izleyen öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi. Ertesi gün İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ile öğle yemeğinde buluşup sohbet etme fırsatı bulan öğrencilerimiz sonrasında sinemaya gidip Sindrella filmini izleyerek büyük keyif aldılar. Öğrencilerimiz son günde de ilimiz liselerini  gezerek haftayı tamamladılar.

 

umutlarUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek Açsın

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.