TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Umutlar Çiçek Açsın

Umutlar Çiçek Açsın

 

         Müdürlüğümüzün yürüttüğü "Umutlar Çiçek Açsın" projesi kapsamında geçtiğimizin haftanın misafirleri Semerci ilkokulu 4/A sınıfı öğrencileriydi. İlk gün İbni Kemal İlkokulu´nda öğleye kadar derse giren öğrenciler, buradaki öğretmenler ve öğrenciler tarafından çok güzel karşılandılar ve daha ilk günden arkadaşlarıyla kaynaştılar. Öğle yemeğinin ardından ilimizde bulunan bir AVM´de oyun salonu etkinliğine katılan öğrenciler, doyasıya eğlendiler. Daha sonra Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı´nın "Tarım ve İnsan" temalı sergisini gezerek günü tamamladılar.

       İkinci gün, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Abdullah GÜRBÜZ ve Şube Müdürü Fikri DEMİR İbni Kemal İlkokulu´nda öğrencilerimizi ziyaret ederek onlarla sohbet ettiler. Öğleden sonra müze ziyaretlerini gerçekleştirerek günü bitiren öğrencilerimiz köylerine döndüler. Çarşamba günü öğleye kadar derse giren öğrencilerimiz, öğle yemeğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve Müdür Yardımcımız Abdullah GÜRBÜZ ile öğle yemeğinde buluştular. İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI bütün öğrencilerle tek tek sohbet etti. Yemeğin ardından Kütüphaneler Haftası kapsamında düzenlenen okuma etkinliğine katılan öğrencilerimiz, sonrasında da Taşhan´ı gezerek şehirden ayrıldılar.

        Perşembe günü derslerin ardından AVM´de yemek yiyen öğrenciler, Sindrella filmini izlediler. Cuma günü İbni Kemal İlkokulu´ndaki son günlerinde arkadaşlarıyla vedalaşan öğrenciler, onları da köylerine de davet etti. Kütüphaneler Haftası kapsamında İl Halk Kütüphanesi´ni ziyaret edip, kitap okuduktan sonra, GOP Stadyumu´na geçip önce koştular, sonra da spor aletlerini kullandılar. Böylece haftayı tamamlayan 4/A sınıfı öğrencileri yüzlerine yansıyan mutluluğu sık sık da ifade ederek, teşekkürler eşliğinde köylerine döndüler.

 

 

Umutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek AçsınUmutlar Çiçek Açsın

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.