TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Usta Yazarlar Mustafa USLU ve Salih Zeki MERİÇ Söyleşi Programında Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri ile Buluştular

Usta Yazarlar Mustafa USLU ve Salih Zeki MERİÇ Söyleşi Programında Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri ile  Buluştular

Müdürlüğümüzce il genelinde yürütülen ‘Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz’ projesi kapsamında Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde  usta yazarlar Mustafa USLU ve Salih Zeki MERİÇ söyleşi programında öğrencilerimizle buluştular.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’nın da katıldığı söyleşi programı, Okul Müdürü Mustafa SAKA’nın yazarları takdim etmesi ile başladı.

Yazar Mustafa USLU konuşmasında çocuklarımıza imam hatip misyon ve vizyonuna değinerek, genç neslin mutlaka okuması gerektiğine vurgu yaptı. Yazar Mustafa USLU konuşmasında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Tokat Belediyesi organizesinde yürütülen Kitap Fuarının öğrenciler için çok büyük kazanım olduğuna değinerek, okulunuz ve öğrenciler bu fırsatı gayet iyi değerlendiriyor dedi.

Programa davet edilmekten ötürü mutluluk duyduklarını ifade eden ünlü yazarlarımızdan Salih Zeki MERİÇ  ise  Kitap Fuarının hazırlanmasında emeği geçen Tokat Belediyesine, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Gaziosmanpaşa Üniversitesine, Kent Konseyine ve emeği geçen herkese teşekkür ederek söze başladı. Yazar Salih Zeki MERİÇ.öğrencilerin kendilerine büyük hedefler koymaları gerektiğini ve büyük hedeflerinde okuyarak konulabildiğine dikkat çekti. Öğrencilerimizin çok şanslı bir dönemde olduklarına dikkat çeken yazar ‘Okulumuzda çok güzel bir edebiyat dergisi yayımlanıyor, bizde yazarlığa okulda okuyarak başladık. Kitap okumaktan ve yazmaktan korkmayın dedi.

Usta yazarlar Mustafa USLU ve Salih Zeki MERİÇ söyleşi programının ardından kitaplarını imzalayarak öğrencilerimizle fotoğraf çektirdiler.

 

 

02-11-201702-11-201702-11-201702-11-201702-11-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.