TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UZAKTAN EĞİTİM DÖNEMİ HAZIRLIKLARI İLİMİZDE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.

UZAKTAN EĞİTİM DÖNEMİ HAZIRLIKLARI İLİMİZDE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.

Valimiz Sayın Dr.Ozan BALCI başkanlığında düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murat KÜÇÜKALİ ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sn. Abdullah GÜRBÜZ katılarak ;  Uzaktan Eğitim Modeli, Öğretmenlere ve Öğrencilere Sağlanacak Teknik Destek ve Rehberlik Desteği ile İçerik ve Ölçme gibi altyapı çalışmalarını değerlendirdiler.

Eğitime, bilgiye, bilime dost bir Vali olarak her zaman öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin yanında olduklarını belirten Valimiz  Sayın Dr.Ozan BALCI , ''Öğrencilerin ve öğretmenlerin EBA ve diğer platformlardan canlı ders uygulamaları ile bir araya geleceği uzaktan eğitim döneminin çalışmaları, ilimizde titizlikle yürütülmekte ;  bu noktada bütün kurumlarımızla birlikte gerekli olan her türlü hazırlığı yapmaktayız.''ifadelerini kullandı.

Uzaktan eğitim için yoğun şekilde hazırlıklara başlandığını belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Murat Küçükali ise  "Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu sürecin öğrencilerimiz açısından en verimli şekilde geçmesi için tüm kurumlarımızla birlikte çalışma halindeyiz. Bu süreci ilimiz olarak başarılı bir şekilde yöneteceğiz.'' İfadelerini kullandı.

27-08-202027-08-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.