TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vakıfbank Namık Kemal Ortaokulunda TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği

Vakıfbank Namık Kemal Ortaokulunda TÜBİTAK  4006 Bilim Şenliği

 

Vakıfbank Namık Kemal Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği Projesi İl Milli Eğitim Müdürümüz  Levent  YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah GÜRBÜZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat AĞAR, Tokat Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Ahmet Turan ERDOĞAN, çok sayıda Okul Müdürümüz, Öğretmenlerimiz ve halkımızın katılımı ile sabah saat 10.00 da görkemli bir açılış yapıldı.  İl  Milli Eğitim Müdürümüz Levent Yazıcı TÜBİTAK 4006 BİLİM ŞENLİĞİ sergisinde sergilenen tüm eserleri tek tek inceleyip öğrencilerden bilgi aldı.

           Özellikle, Görme engelliler için saat, Atatürk evi, deyimlerimizin resimlenmesi, tabanı değişen ayakkabı, tık tak oyunu, yemek soğutucu, Ebru yapımı ve Ebru sergisi, Kabe’ nin etrafını hafif raylı sistemle tavaf etme, Otomatik bayrak direği, Çay karıştırıcı, Rakamlarla resim yapma, Işıklı Baston, Unutulan kelimeler gibi bir çok proje ziyaretçiler tarafından ilgi gördü ve büyük beğeni kazandı.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI bu projede emeği geçen başta Okul Müdürü Kamil ÖZBAKIR ‘a, TÜBİTAK 4006 BİLİM ŞENLİĞİ PROJE yürütücüsü Mehmet KÖPRÜLÜ ‘ye ve emeği geçen herkese teşekkür etti ve öğrencilerimizin bu tip etkinliklere katılımın önemli olduğunu vurguladı. Proje kapsamında saat 14,00 da ilimiz merkezinde farklı okullarda görev yapan müzik öğretmenlerimizin eşliğinde öğrencilerimiz bir konser sundular. Öğrencilerimiz ve velilerimiz bu etkinlikten memnun bir şekilde ayrıldılar.

vvvvvv

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.