TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Dr. Ozan BALCI Göreve Başladı

Vali Dr. Ozan BALCI Göreve Başladı

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Diyarbakır Kayapınar Kaymakamlığından Tokat Valiliğine atanan Vali Dr. Ozan Balcı göreve başladı.

 

Vali Balcı Valilik önünde, Garnizon ve 48.Piyade Alay Komutanı, Belediye Başkanı, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, Ticaret Sanayi Odası Başkanı ve Daire Müdürleri tarafından karşılandı.

 

“TOKAT’TA GÖREV YAPMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM”

 

Makamında ilk açıklamayı yapan Vali Dr. Ozan Balcı “Beni bu göreve layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya saygı ve şükranlarımı arz ediyorum” dedi. Vali Balcı,  Tokat’ın tarihi ve kültürel değerleri, doğası ve insanı ile Selçuklu, Osmanlı ve Cumhuriyet döneminde önemli yeri olan ülkemizin kıymetli yerleşim yerlerinden birisi olduğunu kaydetti.

 

Temel amaçlarının değer üretmek ve vatandaşın işlerini kolaylaştırmak olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Değeri herkesle birlikte üreteceğiz. Bütün herkesin aklına, enerjisine, yeteneklerine, tecrübelerine ihtiyacımız var. Devletimizin gerçek sahibi olan milletimizin işini yaptığımız için onlara hizmet etmekten daha büyük onurlu görev olduğunu düşünmüyorum. O nedenle aşkla, sevgi ile merhametle kucaklayarak ekip çalışması şeklinde adaletle bunları gerçekleştireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Tokatlı hemşehrilerimize saygı ve selamlarımı sunuyorum. Bismillah deyip başlıyoruz inşallah” dedi.

 

Vali Balcı daha sonra Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla toplantıda bir araya geldi.

 

Toplantı sonrası Valilik binasındaki birimleri ziyaret eden Vali Balcı, personel ile tanışarak, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 

 

06-11-201806-11-201806-11-201806-11-201806-11-201806-11-201806-11-2018

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.