TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Dr. Ozan BALCI, Müdürlüğümüzden Brifing Aldı

Vali Dr. Ozan BALCI İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.  
Vali Dr. Ozan BALCI, Müdürlüğümüzden Brifing Aldı

Vali Dr. Ozan BALCI İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 

      Valilik Toplantı Salonunda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve AR-GE ekibi ile bir araya gelen Vali Dr. Ozan BALCI’ ya, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün genel durumu, 2000 yılından bugüne kadar yapılan yatırımlar ve projeler, şu anda devam etmekte olan önemli yatırımlar ve projeler, yapılacak olan önemli yatırımlar ve projeler, takip edilmesi gereken yatırım ve projelerin varsa sorun ve çözüm önerileri ile önümüzdeki yıllarda gerçekleştirmek istedikleri hedefler hakkında brifing sunuldu.

        Brifing sonrası yatırım ve projelerin takipçisi olacağını belirten Vali Ozan BALCI, brifingi sunanlara, yaptığı iş, faaliyet, yatırım ve projeler için emeğini esirgemeyen eski ve yeni milli eğitim müdürlerine, müdür yardımcılarına, şube müdürlerine, okul müdürleri ile yardımcılarına, öğretmenlere, yardımcı personele ve Tokat’ımıza eğitim alanında hizmetler gerçekleştiren herkese teşekkür etti. Vali Ozan BALCI, eğitimin ve öğretimin önemine değinerek her şeyin daha güzel olması için hizmetlerin devam edeceğini belirtti. 

 

21-11-201821-11-201821-11-2018

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.