TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Dr. Ozan Balcı: Sizler Türkiye'nin Geleceğini Hazırlayan Sanatkârlarsınız

Vali Dr. Ozan Balcı: Sizler Türkiye'nin Geleceğini Hazırlayan Sanatkârlarsınız

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen etkinlikte öğretmenlere kitap hediye etti. Etkinlikte İl Milli Eğitim Müdür vekili Abdullah Taştan ve öğretmenler hazır bulundular.

     Öğretmenlerin günlerini kutlayan Vali Dr. Ozan Balcı eğitimi, bilgiyi ve öğretmenleri önemsediğini söyledi.

      Vali Dr. Ozan Balcı, öğretmenlerin Türk milletinin yüz akı olduğunu belirterek; "Öğretmenler benim en yakın görev arkadaşlarımdır. Öğretmenlerimiz çok güzel işler yapıyorlar. Allah emeklerinizi daim etsin, sizlere güç kuvvet versin. Sizler Türkiye'nin geleceğini hazırlayan sanatkârlarsınız. Öğretmenler Türkiye'nin geleceğini hazırlayan, çocuklarımızı yetiştiren fedakâr bir sınıftır. Eğitim çok önemli. Dünyaya ayak uydurabilecek çocuklar yetiştirmenin en önemli enstrümanı öğretmenlerdir.

    Bu vesileyle sizin ve sizlerin şahsında bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutluyorum. Sizlere sevdiklerinizle, öğrencilerinizle beraber sağlık, afiyet dolu bir eğitim öğretim yılı diliyorum." dedi. Konuşmanın ardından Vali Dr. Ozan Balcı, öğretmenlerin gününü kutlayarak, kitap hediye etti.

     Düzenlenen etkinliğe Vali Dr. Ozan Balcı, İl Milli Eğitim Müdür vekili Abdullah Taştan ve öğretmenler katıldı.

22-11-201922-11-201922-11-2019

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.