TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Cevdet CAN, Milletvekilimiz Prof. Dr. Coşkun ÇAKIR ve Belediye Başkanımız Av. Eyüp EROĞLU Spor Lisesini Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Cevdet CAN, Milletvekilimiz  Prof. Dr. Coşkun ÇAKIR ve Belediye Başkanımız Av. Eyüp EROĞLU Spor Lisesini Ziyaret Etti

         13.04.2017 tarihinde Tokat Valimiz Sayın Cevdet CAN, Ak parti Tokat Milletvekili Sayın Prof. Dr. Coşkun ÇAKIR, Belediye Başkanımız Sayın Av. Eyüp EROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Levent YAZICI ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri okulumuza ziyarette bulundular. Yapılan ziyaret çalışmasında Okul Müdürü Osman ERDOĞAN tarafından Spor Liseleri genel amaçları, Tokat Spor Lisesi açılış süreci, okulda uygulanan müfredat ve öğrencilerin yükseköğretime geçişlerinde uygulanacak yol ve yöntemler hakkında bilgi verildi. Okul Müdürü Osman ERDOĞAN ilimiz sporuna, genel itibariyle de ülkemiz sporuna önemli katkılar sunacağını ifade ederek  ziyaret heyetine okulun birimlerini tanıttı.       

 

            Protokol heyeti tarafından okul gezilerek tespitler yapıldı, öğrenciler ile yapılan görüşmelerde Milletvekili Sayın Prof. Dr. Coşkun ÇAKIR tarafından ülkemizin sportif anlamda mevcut durumu ve beklentilerin neler olduğu noktasında tavsiyelerde bulunuldu. Geleceğin Olimpiyat Şampiyonlarının sizlerin arasından çıkabileceği ve ülkemizi en güzel şekilde temsil edebileceklerini ifade eden Sayın ÇAKIR, öğrencilere başarılar diledi.

 

14-04-201714-04-201714-04-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.