TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Cevdet CAN Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesinin Başarılı Öğrencilerini Makamında Kabul Etti

Valimiz Sayın Cevdet CAN  Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesinin Başarılı  Öğrencilerini Makamında Kabul Etti

             Valimiz Sayın Cevdet CAN, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’nda (YGS) büyük başarı gösteren Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi öğrencilerini makamında kabul etti.

            Geçtiğimiz mart ayında yapılan YGS sınavında önemli bir başarı yakalayan Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman SARGUT,  Okul Müdürü Osman DURAK ile birlikte, Valimiz Sayın Cevdet CAN’ı makamında ziyaret etti.

            Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali CAN, “Bütün mesele Allah’a hakiki kul, vatana ve millete hizmetkâr olmak. Bugün öğrenci olarak vatanımıza hizmet ediyorsunuz, yarın bu makamlarda sizler olacaksınız. Onun için başarılı olmak zorundasınız. Sizler, işlerinizi güzel yaparak insanlara örnek oldunuz. Cenab-ı Allah işlerini iyi yapanları sever. Hepinizi tebrik ediyor, başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

            Ziyarete; YGS’de Türkiye 227.si Betül KAYGISIZ, Türkiye 362.si Feyzanur AY, Türkiye 372.si Ekin ÖKSÜZ, Türkiye 531.si Bünyamin KARTAL ve Türkiye 917.si Ömer MANGAL katıldı. 

            Valimiz  Sayın Cevdet CAN  ayrıca, gösterilen bu önemli başarıdan ötürü İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi Müdürü Osman DURAK ve öğretmenleri de tebrik etti.

 

 

13-04-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.