TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN Erbaa Rehberlik Araştırma Merkezini Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN Erbaa Rehberlik Araştırma Merkezini Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN, Erbaa Kaymakamı Bülent KARACAN, Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin YILDIRIM, İl Emniyet Müdürü Göksel TOPALOĞLU, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet ARIKAN, Özel İdare Genel Sekreteri Recep GÖKÇE, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI,  Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir ASLAN ve beraberindeki kurum amirleri  Erbaa Rehberlik ve Araştırma Merkezini  ziyaret etti.

RAM binasını gezen Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN ve kurum amirleri,   RAM yöneticilerinden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Erbaa Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü İbrahim ÖZSOY, Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Uygulamalarındaki BEP projesiyle aldıkları Türkiye birinciliği beratını Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN’ın elinden aldı.

 

Merkezdeki çalışanlar ile de bir süre görüşen Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN, Rehberlik ve Araştırma Merkezi  yönetici ve eğitimcilerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

08-02-201808-02-2018

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.