TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN Z Kütüphanede Down Sendromlu Öğrencilerle Kitap Okudu

Valimiz  Sayın Dr. Ömer TORAMAN Z Kütüphanede Down Sendromlu Öğrencilerle Kitap Okudu

Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz projesi kapsamında "Kütüphaneler Haftası " farklı ve özgün etkinlikler ile devam ediyor.

Valimiz  Sayın Dr. Ömer TORAMAN Down Sendromu farkındalık ayına da dikkat çekmek için öğrencilerimize kitap okuyup onlar ile sohbet etti.

 Program down sendromlu öğrencilerimizin  Valimiz  Sayın Dr. Ömer TORAMAN’a çikolata ve hazırlanan kitap sözlerinin takdimi ile başladı. Ardından öğrencilerimiz misafirlere çay servisi yaptılar. Sayın valimiz öğrencilerimize kitap hediye edip sohbet ettikten sonra onların seviyelerine uygun bir kitabı sesli olarak okudular. Öğrencilerimizin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’da Valimiz  Sayın Dr. Ömer TORAMAN’a "Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz " projemiz ile ilgili bilgi verdi. Çocuklarımızın okuma serancamına destek olmak için çok yönlü çalışmalar yapmaya  ve farkındalık aylarını da göz önünde bulundurmaya çalışıyoruz dedi. Program Z Kütüphane bahçesi incelemeleri ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Programa Valimiz  Sayın Dr. Ömer TORAMAN, İl Jandarma Komutanı Hidayet ARIKAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat AĞAR,  Türkiye Beyazay Derneği Tokat Şube Başkanı Suna Arslan KÖTEN, Down Sendromu Derneği Tokat Şubesi Başkanı Seyhan ÇOLUK, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrencilerimiz katıldılar.

 

27-03-201827-03-201827-03-201827-03-201827-03-201827-03-2018

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.