TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı'dan Öğretmenlere Hediye

24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, ziyaret ettiği 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulunda öğretmenlere kitap dağıttı.
Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı'dan Öğretmenlere Hediye

Tokat Valiliği ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Kitap Tokat" projesi kapsamında öğretmenler gününe özel çalışma yapıldı. Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı'nın talimatları ile 10 binin üzerinde kitabın öğretmenlere ulaştırılması için çalışma başlatılmıştı.  

24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, öğretmenlerin gününü kitap dağıtarak kutladı. Vali Ozan Balcı, 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulunda düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programına katılarak, öğretmenlere günün anısına kitap hediye etti. Programda Tokat İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali de hazır bulurken 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Alev Özdilek tarafından yapılan karşılamada öğretmenler ve okul idarecilerine Öğretmenler Günü anısına kitap hediye edildi.

Öğretmenlere tek tek kitap hediye eden Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, "Her zaman ifade ettiğim gibi öğretmenlerimiz bu memleketin en çalışkan en fedakar en çok değer üreten sınıflarından biridir. Onlar memur değil bir sanatkardır. Memleketimizin, milletimizin bu zamana kadar yükselmesinde yücelmesinde imarında, ihyasında, inşasında hatta insanlarımızın yarınlara hazırlanmasında onların her alanda gelişmesinde öğretmenlerimizin anlamlı ve önemli katkıları vardır. İl Valisi olarak öğretmenlerimizi bu fedakar çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Her zaman çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Başarıları ile gurur duyuyoruz. Onların başarısını memleketimizin, gelecek neslin başarısı olarak görüyorum" diye konuştu.

Vali Balcı, öğretmenlerin yanı sıra okul idarecilerini ve personelini de unutmayarak herkese kitap hediye etti.

24-11-202024-11-202024-11-2020

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.