TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimizden Öğretmenlerimize Anlamlı Davet

Valimizden Öğretmenlerimize Anlamlı Davet

Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN ve eşi Neşe Toraman 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle  Birleştirilmiş Sınıflı Okullarımızda görev yapan Müdür Yetkili öğretmenleri Valilik Konutu’nda misafir ettiler. Davete İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI ve eşi Canan  YAZICI ile birlikte Ar-Ge proje koordinatörleri de katıldılar.

Valimiz Sayın Dr.Ömer TORAMAN ve eşi Neşe Toraman’ın ev sahipliğindeki davet oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşti. Öğretmenlerimiz davette ülkemizde yaşanan sosyal dönüşüm, bu durumun kırsaldaki nüfusa ve eğitime yansımaları, birleştirilmiş sınıflarda eğitimin niteliği ve geleceği konularında sayın valimiz ile sohbet etme imkânı buldular. Ayrıca Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN öğretmenlerimize “En önemli görevlerinin; Türk Milleti’nin sahip olduğu değerleri yeni kuşaklara aktarmak olduğunu, öğretmenlerimizin bu görevi yerine getirmek için büyük bir özveri ile çalıştıklarının farkında olduğunu” ifade ettiler.

 

Valimiz Sayın Dr.Ömer TORAMAN ve eşi Neşe TORAMAN’ın misafirleriyle tek tek ilgilendiği davet; valilik konutu’nun mimarisi, tarihi ile ilgili Sayın Valimizin öğretmenlerimize yaptığı bilgilendirme ile sona erdi.

 

27-11-201727-11-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.