TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yağmurlu Ortaokulu Kütüphane Açılışı, Anasınıfı Sergi Açılışı ve TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleştirildi

Yağmurlu Ortaokulu´nda bu yıl üçüncüsü yapılan TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, öğrencilerin öğrenmeyi merak ederek, araştırarak, gezi gözlem inceleme yaparak gerçekleştirdikleri projeleri İl Milli Eğitim Şube Müdürü Menderes KAYA, bölgedeki okulların idarecileri  ve öğretmenler, öğrenciler, Yağmurlu Köyü halkının yoğun katılımı ile yapılan şenlikle sergilendi.
Yağmurlu Ortaokulu Kütüphane Açılışı,  Anasınıfı Sergi Açılışı ve TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleştirildi

            Yağmurlu Ortaokulunda bu yıl üçüncüsü yapılan TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, öğrencilerin öğrenmeyi merak ederek, araştırarak, gezi gözlem inceleme yaparak gerçekleştirdikleri projeleri İl Milli Eğitim Şube Müdürümü Menderes KAYA, bölgedeki okulların idarecileri  ve öğretmenler, öğrenciler, Yağmurlu Köyü halkının yoğun katılımı ile yapılan şenlikle sergilendi.

            TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışından sonra bu yıl kurulan kütüphane ve ana sınıfı öğrencilerinin de yaptıkları çalışmaların  sergilendiği ana sınıfı sergisinin de açılışı yapıldı. 

            Okul Müdürü Mesut POLAT, 25 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirmiş oldukları açılışların mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek, başta Yağmurlu Köyü´ne gelerek bizleri onurlandıran İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Menderes KAYA olmak üzere, okul idarecilerimiz ve köy halkına, projelerde ve çalışmalarda görev alan okulumuz öğretmen ve öğrencilerine, ayrıca kütüphanenin kurulumunda desteklerini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere Yağmurlu Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği´ne, Tokat İbni Sina Sağlık Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederek sözlerini tamamladı. 

 

26-05-201726-05-201726-05-201726-05-201726-05-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.