TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yavuz Selim Özel Eğitim İlkokulu/Ortaokulu Yıl Sonu Etkinliği

Yavuz Selim Özel Eğitim İlkokulu/Ortaokulu Yıl Sonu Etkinliği

          İlimiz Yavuz Selim Özel Eğitim İlkokulu/Ortaokulu ve Mesleki Eğitim Merkezi’ nde  yıl sonu etkinliği 04 Haziran 2015 Perşembe günü  saat 10.30’da Sayın Valimiz Cevdet CAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, davetliler, öğrenci, öğretmen ve velilerin katılımı ile gerçekleştirildi. Etkinlik Okul Müdürü Cihan ÖZTÜRK’ ün konuşmaları ile başladı.  Konuşmalarında “ Özel Eğitim alanında vermiş olduğu desteklerinden dolayı Sayın Valimize, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Levent YAZICI’ ya, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerinden sorumlu Müdür Yardımcımız Sayın Abdullah GÜRBÜZ’ e teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. Ayrıca “ etkinliğe teşriflerinden dolayı başta Sayın Valimize ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkürlerini ifade etti.

             Yıl sonu etkinliği; öğrencilerin okudukları şiirleri, gösterileri ve söyledikleri türküler ile şenlendi. Devamında Aile eğitim seminerine katılan velilere belgeleri verildi.

             Sportif alanlarda ve ulusal/uluslar arası yarışmalarda ilimizi en güzel şekilde temsil ederek, 4 altın, 3 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 8 ödülle ilimize dönen öğrencilere hediyelerini Sayın Valimiz verdi. “Bu okulun fiziki olarak artık bu öğrencilere yetersiz geldiğini, 2016 yılında yeni okul müjdesi verdiğini” söyledi.

 

y

 

yyyyyy 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.