TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yavuz Selim Özel Eğitim Ortaokulun’da Yılsonu Bahar Şenliği Düzenlendi

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı sosyal ve kültürel etkinlikleri çerçevesinde Yavuz Selim Özel Eğitim Ortaokulunda yılsonu bahar şenliği düzenlendi.
Yavuz Selim Özel Eğitim Ortaokulun’da  Yılsonu Bahar Şenliği Düzenlendi

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı sosyal ve kültürel etkinlikleri çerçevesinde Yavuz Selim Özel Eğitim Ortaokulunda yılsonu bahar şenliği düzenlendi.

Düzenlenen Programa  İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI,Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL, Maarif Müfettişleri Başkan yardımcısı Vahdettin OĞUZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Şinasi PERÇİN, Türkiye Beyazay Derneği Tokat Şube  Başkanı  Suna Arslan KÖTEN, Down Sendromlular  Derneği Tokat Şube Başkanı Seyhan ÇOLUK, Engelli Dostları Platformu Üyeleri Hakan YILMAZ, Semra ÖZTÜRK, Melih İLHAN, Mehmet Akif Görme Engelliler İlk ve Ortaokul Müdürü Abdurrahman İLHAN’ın  yanısıra  çok  okul idarecileri, öğretmenler , öğrenciler ve davetliler katıldılar.

24 Mayıs Çarşamba günü okul bahçesinde öğretmen ve öğrencilerin birlikte düzenlediği yılsonu bahar şenliğinde büyük bir coşku ve heyecan vardı. müzik eşliğinde eğlenen öğrenciler çeşitli yarışmalarla çok renkli görüntülere sahne oldular.

Okul Müdürü Cihan ÖZTÜRK şenlikle ilgili olarak: “Hafif düzeyde zihinsel engelli öğrencilere hizmet veren bir eğitim kurumu olarak dolu dolu bir eğitim öğretim yılı geçirdiklerini öğretmen ve öğrencilerimizin kısa bir zaman dilimi de olsa yorgunluklarını atmaları için bu şenliğin bir vesile olduğunu dile getiren okul müdürü öztürk, bu programın hazırlanmasında ve sunumunda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere ve bu şenliğe teşrif eden başta il milli eğitim müdürümüze ve diğer tüm konuklarımıza teşekkür ediyor, selam ve saygılarımızı sunuyorum.”dedi.

 

Müzik ziyafeti ile birlikte öğrenci ve misafirlere ikram edilen yemeklerin ardından program sona erdi.

 

25-05-201725-05-201725-05-201725-05-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.