TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaz Okulları Devam Ediyor

Yaz  Okulları Devam Ediyor

          İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Tokat Belediyesi işbirliği ile açılan yaz okulları Yeşilbağ ve Karşıyaka Ortaokullarında devam ediyor.

          31 Temmuz 2015 Cuma günü Yeşilbağ Ortaokulu yaz etkinliklerini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz öğrenci ve velilerle birlikte kahvaltı yaptı. 4 Branşta 30 öğrencinin katıldığı yaz okulu etkinliklerinde Futbol, Basketbol ve Masa tenisi branşlarında faaliyetler yürütülüyor. Öğrencilerin yaz tatilinde nitelikli zaman geçirmelerini, eğlenmelerini eğlenirken dinlenmelerini sağlamak amacıyla sürdürülen etkinliklere ilgi her geçen gün artıyor.

        Yaz okulu kapsamında Tokat Belediyesi desteği ile her sabah öğrenci ve velilere kahvaltı ikramı yapılıyor. Kahvaltıda değerlendirmeler yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI “Okullar Hayat Olsun” Projesi Felsefesine uygun olarak okulların bahçelerinin ve eklentilerinin yılın her döneminde özellikle tatillerde halkın kullanımına açılmasının önemine dikkat çekti. Bu tür faaliyetlerin artarak devam edeceğini belirtti.

 

 

mmmm

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.