TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaz Okulları Piknik Etkinliği Yapıldı

Yaz Okulları Piknik Etkinliği Yapıldı
Yaz Okulları Piknik Etkinliği Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Tokat Belediyesi işbirliğinde yürütülen “Yaz Okulları” etkinlikleri 03.09.2015 tarihinde Gümenek Parkı’nda yapılan piknik ile devam etti. Piknik etkinliğine Valimiz Cevdet CAN, Tokat Belediye başkanı Av.Eyüp EROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’nın yanı sıra çok sayıda öğrenci ve veli katıldı. Etkinliklere  engelli öğrenciler ile birlikte aileleride katıldı. Öğrenci ve velilerle yakından ilgilenen Valimiz Cevdet CAN ve Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU halat çekme yarışı başta olmak üzere etkinliklere aktif olarak katıldılar. Etkinlik sonunda değerlendirme yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, yaz döneminde yapılan bu etkinlikler ile öğrencilerin zaman planlaması, boş zaman kavramının nitelikli olarak içinin doldurulması ve alışkanlık kazandırması noktasında birçok kazanım sağladığını belirtti.

 

Yaz Okulu etkinliklerinin içeriği hakkında da bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürümüz, Etkinliklerin Tokat Belediyesi işbirliğinde her sabah kahvaltı verilerek gerçekleştirildiğini, bu yaz Karşıyaka ve Yeşilbağ Ortaokullarının merkez olarak belirlendiğini, önümüzdeki dönemlerde merkez sayısının artırılmasının planlandığını ifade etti. Başta Tokat Belediye başkanı olmak üzere çalışmalarda yer alan ve katkı sağlayan tüm yönetici, öğretmen ve velilere teşekkür etti.

 Yaz Okulları Piknik EtkinliğiYaz Okulları Piknik EtkinliğiYaz Okulları Piknik EtkinliğiYaz Okulları Piknik EtkinliğiYaz Okulları Piknik EtkinliğiYaz Okulları Piknik EtkinliğiYaz Okulları Piknik EtkinliğiYaz Okulları Piknik EtkinliğiYaz Okulları Piknik Etkinliği

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.