TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar Nehir Aydın GÖKDUMAN Öğrencilerimizle Buluştu

Yazar Nehir Aydın GÖKDUMAN Öğrencilerimizle Buluştu

Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz Projesi kapsamında, çocuk edebiyatının ünlü yazarlarından Nehir Aydın GÖKDUMAN Arif Nihat Asya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Aslen 19 Mayıs Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun olan ve kısa süren bir meslek hayatının ardından yazım çalışmalarına başlayan Nehir Aydın GÖKDUMAN roman, öykü ve çocuk edebiyatı alanında kitapları yayımlandı. Çeşitli gazete ve dergilerde deneme ve öyküleri yer alan Nehir Aydın GÖKDUMAN , son yıllarda ağırlıklı olarak çocuk edebiyatıyla ilgileniyor.

Öğrencilere kitap okumanın önemi, kitap sevgisi ve kitap okumanın insanlara kattığı özellikler ve hayal dünyası üzerine kısa bir söyleşi yapan Yazar GÖKDUMAN ´a öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Yazar Nehir Aydın GÖKDUMAN konuşmasında çocuklarımıza İmam Hatip misyon ve vizyonuna değinerek, İmam Hatip okullarını çok sevdiğini ifade ederek, İmam Hatip okullarının gönlünde farklı bir yere sahip olduğunu söyledi.

 

03-11-2017

 

 

03-11-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.