TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni EBA Tanıtımı ve BT Rehber Öğretmenler Toplantısı Yapıldı

İlimiz Merkez ilçesi okullarında görev yapan Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenleri ile, 2. Dönem Rehberlik faaliyetlerinin değerlendirilmesi, öğretmenlere ve öğrencilere yönelik Yeni EBA Portalının tanıtımı, Fatih Projesi Eğitimleri, Fatih Projesi donanımları ve EBA Ders portalındaki mobil uygulamalar ile e-içeriklerin branş bazlı incelenmesi konuları hakkında Fatih Projesi-EBA çalışma toplantıları yapıldı. 
Yeni EBA Tanıtımı ve BT Rehber Öğretmenler Toplantısı Yapıldı

Yeni EBA Tanıtımı ve BT Rehber Öğretmenler Toplantısı Yapıldı

İlimiz Merkez ilçesi okullarında görev yapan Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenleri ile, 2. Dönem Rehberlik faaliyetlerinin değerlendirilmesi, öğretmenlere ve öğrencilere yönelik Yeni EBA Portalının tanıtımı, Fatih Projesi Eğitimleri, Fatih Projesi donanımları ve EBA Ders portalındaki mobil uygulamalar ile e-içeriklerin branş bazlı incelenmesi konuları hakkında Fatih Projesi-EBA çalışma toplantıları yapıldı. 2 oturum halinde yapılan toplantıların sabah oturumuna ortaöğretimde görevli BT Rehber Öğretmenleri, Öğlen oturumuna ise Temel Eğitim Okullarında görevli BT Rehber öğretmenler katıldı.

 

17-02-201717-02-201717-02-201717-02-2017

17-02-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.