TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenilenen Öğretim Programları Tanıtım ve Planlama Toplantıları Gerçekleştirildi

Yenilenen Öğretim Programları Tanıtım ve Planlama Toplantıları  Gerçekleştirildi

Yenilenen öğretim programları tanıtımı ve planlama toplantısı, 05 Eylül 2017 Salı günü,  Tokat Öğretmenevi  ASO  Tufantepe  RY  Butik Otel’de Milli Eğitim Bakanlığı Yüksek Öğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel  Müdürlüğü Daire Başkanı Ebu Bekir AYDIN başkanlığında,   06 Eylül Çarşamba günü ise Gaziosmanpaşa Lisesi Konferans salonunda yine Milli Eğitim Bakanlığı Yüksek Öğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel  Müdürlüğü Daire Başkanı Ebu Bekir AYDIN’ın katılımlarıyla   gerçekleştirildi.

Toplantılara İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl MEM yöneticilerimiz,  İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin yanı sıra  öğretmenlerimiz  katıldılar.   

05 Eylül 2017 Salı günü Almus İlçemizde yenilenen öğretim programlarını tanıtımı ile ilgili düzenlenen toplantıda;  Milli Eğitim Bakanlığı Yüksek Öğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel  Müdürlüğü Daire Başkanı Ebu Bekir AYDIN, yenilenen müfredat programlarında öne çıkan yenilikler  ve müfredat programlarının yenilenme nedenleri üzerinde açıklamalarda bulundu. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri de yenilenen müfredat programlarının öğrencilere ve velilere tanıtımına yönelik yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundular. 

06 Eylül 2017 Çarşamba günü Gaziosmanpaşa Lisesi Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanımız Ebu Bekir AYDIN öğretmenlerimize yönelik olarak yenilenen öğretim programları ile ilgili bir bilgilendirme yaptıktan sonra, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI yenilenen müfredat programlarıyla ilgili öğretmenlerimizle soru-cevap şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

07-09-201707-09-201707-09-201707-09-2017

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.