TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Yöneticilik Formasyonu Kazandırma 1. Kademe Kursu Düzenlendi”

“Yöneticilik Formasyonu Kazandırma 1. Kademe Kursu Düzenlendi”

 Yeni görevlendirilen ve halen okul müdürlüğü görevini sürdüren yöneticilerin yürüttükleri görevlerde başarılı olmaları, vizyoner bakış geliştirebilmeleri, değişim ve gelişmeleri takip edebilmeleri, kişisel ve mesleki gelişimleri sürdürebilmeleri amacı ile “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma 1. Kademe Kursu” düzenlendi.

Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler İlkokulu konferans salonunda 02 Şubat 2015 tarihi ile 06 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenen “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma 1. Kademe Kursu” 02 Şubat 2105 Pazartesi günü saat 09.00’da başladı.

 İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa ERARSLAN’ ın açış konuşması ile başlayan kursa, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Vahdettin OĞUZ, Şube Müdürleri Menderes KAYA, Fikri DEMİR, Osman SARGUT, Murat AĞAR ile İl Merkezi ve İlçelerimizde görev yapan Okul/Kurum Müdürleri katıldı.

Yöneticilik Formasyonu Kazandırma 1.Kademe Kursu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Kubilay ÖZYER’ in “Vizyon ve strateji Geliştirme” konulu ders anlatımı ile başladı. Kurs Programı, bir haftalık süre içersinde farklı konu başlıkları ile yapılan sunumlarla devam edecek.

 

YöneticiYöneticiYöneticiYöneticiYöneticiYönetici

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.