TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yurdumun Değerleri Projesi Yıl Sonu Etkinliği

Yurdumun Değerleri Projesi Yıl Sonu Etkinliği

         İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz AR-GE Birimi ile Tokat Merkez pansiyonlu okullarının birlikte yürüttükleri "Yurdumun Değerleri Projesi"nin yıl sonu etkinliği Tokat İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğünün koordinatörlüğünde 14 Mayıs 2015 tarihinde saat 14:00 da26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı´nda gerçekleştirildi.

         Programda; Paylaşmak ve Cömertlik, Doğruluk ve Dürüstlük, Saygı ve Hoşgörü, Güven ve   Adalet, Sorumluluk ve Vefa, Merhamet ve Diğerkamlık değerlerinin işlendiği  okullarımızın pansiyonlarında kalan öğrencilerin hazırladığı tiyatro gösterilerinin yanı sıra şiir ve müzik dinletileri yer aldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcı Abdullah TAŞTAN; şube müdürleri Fikri DEMİR ve Osman SARGUT  ile okul müdürlerinin katıldığı programa ayrıca velilerimiz ve öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdi.

          Programın son bölümünde çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ve pansiyonlarda yıl boyunca örnek davranışlarıyla öne çıkan öğrencilere ödülleri verildi. 

 

 

y

yyyyyyyy

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.