TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Z’enginleştirilmiş Kütüphanelere” Bir Yenisi Daha Eklendi

“Z’enginleştirilmiş Kütüphanelere” Bir Yenisi Daha Eklendi

Reşadiye İlçesi’ne bağlı Bozçalı Beldesi İlk/Ortaokulu’nda Okulu’nda hizmete sunulan Z Kütüphanenin açılışı yapıldı. Açılışa Valimiz Sayın Cevdet CAN, Reşadiye Kaymakamı Faruk ERDEM, İl  Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, Bozçalı Belediye Başkanı Orhan DURMUŞ, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı. 

           Eğitimcileri en mutlu eden açılışın kütüphane açılışı olduğunu dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, bu kütüphaneden öğrencilerin yanı sıra halkın da istifade edeceğini söyledi.

            Kütüphaneyi çok beğendiğini, buradaki ortamın çocukların geleceğine ışık tutacağını dile getiren Valimiz Sayın Cevdet CAN ise konuşmasında, “Burada özgürlük var, bilgi var, gelecek var” dedi. Zenginleştirilmiş Kütüphanelerin haftanın yedi günü açık olması gerektiğini dile getiren Vali Can, öğrencilerin yanı sıra velilerin de buralardan yararlanabileceğini söyledi.

       Açılış töreninde öğrenci ve öğretmenlerin kütüphaneye ilişkin görüşlerini de dinleyen Valimiz Sayın Cevdet CAN, Z Kütüphaneye çeşitli kitaplar hediye etti. 

 

27-04-201627-04-2016
27-04-2016
27-04-201627-04-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.