TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zile Evrenköy Ortaokulu Ziyareti ve Sakarya Anadolu Lisesi Resim Sergisi Açılışı.

Zile Evrenköy Ortaokulu  Ziyareti ve Sakarya Anadolu Lisesi Resim Sergisi Açılışı.

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI 05 Mayıs 2015 Salı günü saat 08.00’da Zile İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KÜÇÜKALİ ile birlikte Evrenköy Ortaokulu’nda öğretmenler ile bir araya geldi. 

          Evrenköy Okul müdürü Özgür KESKİN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’ya, öğretmenleri ve kurum çalışanları adına teşekkür ettiğini ifade ederek talep ve beklentilerini dile getirdi. 

          Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’nın okulda çeşitli incelemelerinin ardından Okul yönetim ekibine teşekkür ederek başarılı bir eğitim öğretim faaliyeti dilekleri ile sona erdi. 

          Gün içerisinde devam eden diğer bir program ise Sakarya Anadolu Lisesi Resim Sergisi açılışı idi. Sergi açılışına İlçe Kaymakamı Nuri ÖZDER, Belediye Başkanı Lütfi VİDİNEL, Garnizon Komutanı Hüseyin DİREK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KÜÇÜKALİ, İlçe Müftüsü İlyas AKYAZI, Gençlik ve Spor Müdürü Adnan BAYRAKTAR, Ticaret Odası Başkanı Şükrü SARGIN katıldı.

 

EvrenköyEvrenköyEvrenköyEvrenköyEvrenköyEvrenköyEVRENKÖYtttttttt

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.