TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zile İlçesi Okulları Ziyaret Edildi

Zile İlçesi Okulları Ziyaret Edildi

          13 Ekim 2015 Salı günü Zile ilçesi okullarımız İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri  tarafından ziyaret edildi. Zile ziyaretine, Yalınyazı Ortaokulu öğretmenleri ile yapılan çalışma toplantısıyla başlandı. Toplantıya Maarif Müfettişleri  Başkanı Halis NURAL,  Zile İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KÜÇÜKALİ ve Şube Müdürleri  Menderes KAYA ve Fahri NAYMAN katıldı.  Yalınyazı Ortaokulu´nda sabah çayı ile başlayan gün Yıldız Tepe Ortaokulu ve Evrenköy Ortaokulu  ziyaretleri ile devam etti.

          Gün içerisinde düzenlenen bir başka program ise İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI’nın da katılımı ile yapılan Zile İlçesi Okul Müdürleri ile "Sorun  Tarama ve Yönetişim" toplantısıydı. Saat 13:30 da Zile Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıda sorunlar ve çözüm yolları ile ilgili verimli bir görüşme yapıldı. İçten ve samimi bir ortamda geçen toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüzün başarılı ve iyi bir dönem olması dilekleri ile sona erdi. Gün Alparslan Ortaokulu, Zile Fen Lisesi, Halk Eğitim Merkezi ve Ali Şevki Erek Çok Programlı Lisesi ziyareti ile sona erdi.

 

zzzzzzzzzz

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.